piątek, 17 lutego 2012

72. Wyróżnienie :)

Pewne rzeczy cieszą początkujących blogerów :) więc cieszy i mnie wyróżnienie które dostałam od "Pani Prowadzącej" (mam nadzieję Aniu, że się nie pogniewasz za to określenie ;)) bloga Galeria Annie i Marie:


 Oto zasady zabawy:
1. Umieszczenie u siebie linka do bloga osoby, od której otrzymaliśmy nominację.
2. Wklejenie loga na swoim blogu.
3. Napisanie 7 cnót, grzechów lub faktów o sobie.
4. Nominowanie 10 osób

Pkt. 1 i 2 zostały już spełnione, więc
Pkt.3 rzecz niebywale trudna 7 cnót lub grzechów. Ewentualnie faktów. Decyduję się na fakty :):
1. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest moja prywatność. Nie lubię gdy ktoś wchodzi w moje życie z butami i próbuje narzucić mi swoją wolę i decydować za mnie
2. Nie lubię się ze wszystkiego tłumaczyć - czasami to narusza moją strefę intymną. Niektóre rzeczy robię tak ot, po prostu.
3. Bywam złośliwa, uszczypliwa i uparta - przez co czasami ładuje się w tarapaty
4. Robienia na szydełku i drutach nauczyłam się sama
5. Familie uber alles!
6. Wśród moich licznych działań zarobkowych zdarzyło mi się być Aniołkiem sprzedającym opłatek ;)
7. Hmmm... W każdą robótkę którą robię wkładam cząstkę siebie, dlatego nie robię 10 takich samych rzeczy (no dobra dlatego też, bo dodatkowo nudzi mi się robienie w kółko tego samego). Rzadko też sprzedaję swoje wyroby (chociaż pewnie znalazłabym bez problemu kupców), wolę się wymieniać np. zrobię Ci czapkę za kilka motków ciekawej włóczki lub innych pierdółek, albo za jakiś Twój wyrób. Tylko nie lubię jak ktoś wtedy manianę odwala. Robi mi się wtedy przykro, bo ja wkładam serce w to co robię.

I został ostatni punkt. Jako, że dostałam wyróżnienie od Ani to nie mogę jej wyróżnić... chociaż... Tak, odbijam wyróżnienie do Ani ;) czemu?? bo brakuje jeszcze dwóch rzeczy o Niej ;)
Wyróżniam też wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej zabawie ;)

Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczorku

4 komentarze:

 1. :-) Pani prowadząca, ok- przyjmuje ;-) a dlaczego nie mialam wyróżnić Ciebie? Osobiście się u mnie zasłużyłaś, poza tym masz wiele pomysłów i dużo robótkujesz.. Czuję sympatię i to taki miły gest- wyróżnienie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przede wszystkim gratuluję wyróżnienia :D
  Szkoda, że nie zdecydowałaś się na grzechy... może bym się coś ciekawego dowiedział :p
  Z faktem numer 3 zgadzam się w stu procentach. Złośliwa, uparta potrafi być. Powiedziałbym, że czasami określenie złośliwa to za mało :p.
  Co do nauki szydełkowania to, mało, że sama nauczyła się robić ale swoim zachowaniem potrafi skłonić inne osoby do powrotu do robótek ręcznych, a nawet do wzięcia się do nauki tego hobby :)
  Pozostałych punktów może nie będę komentował, ponieważ to mogłoby być naruszeniem punktów 1 oraz 2.

  OdpowiedzUsuń